FSS | Fast Shipping System 35 Yıllık Tecrübe İngilizce

Parsiyel Konteyner (LCL)

Güvenilir Taşıyıcılar İle Taşıma

LCL () konteynerlerinin onaylı ve güvenilir taşıyıcılar tarafından taşındığından emin olmak için bir Core Carrier programı uyguluyoruz. Profesyonel ambalajlama servislerimiz ile tedarik zincirinin her seviyesinde güvenli yükleme yapılmasını sağlıyoruz. Güvenilir konsolide servislerimiz ile size güncel ve uygun maliyetli sevkiyat planı hazırlamanızda olanak sağlamaktadır. Dünya üzerinde sürekli artan ticaret hacmini takiben ürünlerin konsolidasyonu zorunlu hale gelmekte. Uluslararası taşıması gerçekleştirilecek yükler bir konteynerin tamamını dolduramadığında farklı alıcısı olan yükler denizyolu parsiyel servis (LCL) hizmetinde bir konteynerde taşınabilmektedir.

Denizyolu Parsiyel Servis Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

  • Tercih edilen taşıyıcılar ile daha fazla rota seçeneğinden faydalanarak daha fazla ekipman ve yük alanı kullanım imkanı.
  • Gelişmiş denizyolu parsiyel servis hizmetlerinden uygun maliyetlerde yararlanma imkanı.

Limanlarda ve depolarımızdaki parsiyel yükler güvenilir ve süratli bir şekilde, tümüyle kontrol altında grupaj konteynerlere yüklenerek sevk edilmektedir. FSS Lojistik, konteyneri tamamen doldurmayacak yükler için, parsiyel hizmetini, limandan limana, kapıdan kapıya seçenekleri ile müşterilerine sunmaktadır.

Detaylar İçin İletişime Geçin

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulamadınız mı? FSS Lojistik, 35 Yıllık Tecrübesiyle Çözüm Ortağınız!